Токарний автомат Ventura V4-V5 FlexCam

Виробник: Ventura (Швейцарія)

Наявність: Пiд замовлення

Найшвидше рішення для економічного і точного виробництва середніх і великих серій деталей діаметром до 5 мм (максимум з м'якої сталі) з рулонної сировини

Опис

Цей верстат є еволюцією V2 FlexCam, оснащеного 3-позиційною револьверною головкою, що включає в себе:
- цанговий шпиндель
- розточувальні шпинделі

Зміна станцій здійснюється з кроком 1/4" за допомогою женевського приводу. Блокування здійснюється за допомогою пілотного пуансона з віссю, паралельною осі шпинделів, але розміщеною на більшому радіусі.
Ця технологія гарантує точність позиціонування.

Система Ventura FlexCam дозволяє індивідуально оптимізувати робочі параметри. Можливість програмування швидкості кулачкового валу на сегмент підвищує продуктивність кулачкових верстатів. Наприклад, можна сповільнити подачу під час секціонування і збільшити її під час точіння. Завдяки цій технології загальний час циклу більше не визначається найповільнішим процесом. Крім того, швидкість шпинделя і правильного пристрою можна регулювати протягом всієї програми (більше не потрібно міняти шківи; плюс значне поліпшення якості виготовлених деталей, як щодо допусків, так і щодо якості поверхні).

Особливості використання:

  • Прості деталі

  • Рулонний запас

  • Діаметр матеріалу до 5 мм (максимум для м'якої сталі)

  • Дуже короткі виробничі цикли

  • Токарні операції двома інструментами

  • Фронтальна обробка двома інструментами

  • Безперервне 24-годинне виробництво

  • Легкий запуск

  • Легка адаптація виробничого процесу

Технічні особливості:

  • Оптимізовані цикли обробки завдяки системі FlexCam, що забезпечує більшу точність і довший термін служби інструменту

  • Економічне та ефективне виробництво простих деталей з короткими виробничими циклами

  • Зниження витрат на матеріали завдяки значному зменшенню обрізів

  • Оброблені деталі без задирок, що дозволяє уникнути дорогої повторної обробки

  • Оскільки деталь краще закріплена, швидкість подачі для операцій врізання або різання може бути вищою

  • Зниження виробничих витрат завдяки компактній конструкції котушкових верстатів (компактна конструкція)

  • Зменшення трудовитрат, оскільки подача (завантаження матеріалу в котушку) здійснюється через більші проміжки часу, що забезпечує безперервну роботу в режимі 24/7. Оператор може використовувати час, що звільнився, для запуску більшої кількості машин

  • Зупинки виробництва через завантаження відбуваються рідше

переглянуто

New
Токарний автомат Ventura V4-V5 FlexCam
Токарний автомат Ventura V4-V5 FlexCam

Виробник: Ventura (Швейцарія)

Приєднуйтесь до нашого Telegram!